Veikt pasūtījumu

  Es piekrītu personas datu apstrādei un uzglabāšanai
  dizaina elements dizaina elements

  MELNO METĀLLŪŽŅU PĀRSTRĀDE

  Mūsu uzņēmums, lai piegādātu kvalitatīvu preci sadarbības partneriem tālākai realizācijai metalurģijas rūpnīcām, veic melno metāllūžņu pirmspārstrādi. Smagie negabarīta lūžņi vispirms tiek sagatavoti un sagriezti gabarītā atbilstoši eksporta tirgus standartam - izmēros līdz 1500mm x 500mm x 500mm. Vieglie lūžņi tiek pārstrādāti ar 60 tonnīgo hidraulisko presšķēri un sagatavoti atbilstoši eksporta standarta markai HMS. Sagatavoti melnie metāllūžņi tiek vesti ar smago autotransportu uz Rīgas tirdzniecības ostu mūsu sadarbības partneriem, kur tie tiek uzkrāti lielākā apjomā un tālāk transportēti ar kuģiem galvenokārt uz Turcijas metalurģijas rūpnīcām. Vieglās automašīnas transportē tālākai pārstrādei uz rūpnīcu dzirnavām (SHREDER).

  Veikt pasūtījumu
  dizaina elements
  dizaina elements dizaina elements

  KRĀSAINO UN ALUMĪNIJA LŪŽŅU PĀRSTRĀDE

  Alumīnija, vara un misiņa lūžņi galvenokārt tiek nošķiroti un atdalīti no melnajiem metāllūžņiem pārstrādes procesā. Tie tiek atdalīti no citiem piemaisījumiem, sašķiroti pozīcijās atbilstoši markai un sastāvam sūtīti pārstrādei Latvijā un tālākam eksportam mūsu sadarbības partneriem.

  Veikt pasūtījumu
  dizaina elements
  dizaina elements dizaina elements

  AUTO VADU UN ELEKTRISKO KABEĻU PĀRSTRĀDE

  Tukuma Metāls ir specializējies dažādu izmēru vara vadu un kabeļu pārstrādē. Pārstrādes procesā tiek izmantota Itālijā ražotā MG RECYCLING piegādātā pārstrādes iekārta MG 250.Vadi tiek samalti un izseperēti, kā rezultātā iegūtas vara un PVC granulas.

  Veikt pasūtījumu
  dizaina elements