Melno metāllūžņu pārstrāde

Mūsu uzņēmums, lai piegādātu kvalitatīvu preci sadarbības partneriem tālākai realizācijai metalurģijas rūpnīcām, veic melno metāllūžņu pirmspārstrādi. Smagie negabarīta lūžņi vispirms tiek sagatavoti un sagriezti gabarītā atbilstoši eksporta tirgus standartam - izmēros līdz 1500mm x 500mm x 500mm. Vieglie lūžņi tiek pārstrādāti ar 60 tonnīgo hidraulisko presšķēri un sagatavoti atbilstoši eksporta standarta markai HMS. Sagatavoti melnie metāllūžņi tiek vesti ar smago autotransportu uz Rīgas tirdzniecības ostu mūsu sadarbības partneriem, kur tie tiek uzkrāti lielākā apjomā un tālāk transportēti ar kuģiem galvenokārt uz Turcijas metalurģijas rūpnīcām. Vieglās automašīnas transportē tālākai pārstrādei uz rūpnīcu dzirnavām (SHREDER).

Sazināties
Melno metāllūžņu pārstrāde

Krāsaino un alumīnija lūžņu pārstrāde

Alumīnija, vara un misiņa lūžņi galvenokārt tiek nošķiroti un atdalīti no melnajiem metāllūžņiem pārstrādes procesā. Tie tiek atdalīti no citiem piemaisījumiem, sašķiroti pozīcijās atbilstoši markai un sastāvam sūtīti pārstrādei Latvijā un tālākam eksportam mūsu sadarbības partneriem.

Sazināties
Melno metāllūžņu pārstrāde

Auto vadu un Elektrisko kabeļu pārstrāde

Tukuma Metāls ir specializējies dažādu izmēru vara vadu un kabeļu pārstrādē. Pārstrādes procesā tiek izmantota Itālijā ražotā MG RECYCLING piegādātā pārstrādes iekārta MG 250.Vadi tiek samalti un izseperēti, kā rezultātā iegūtas vara un PVC granulas.

Sazināties
Melno metāllūžņu pārstrāde
SIA Tukuma Metāls LTD

Sociālie tīkli

SIA Tukuma Metāls LTD

Visas tiesības aizsargātas © 2011 - 2024